Монітор Acer Nitro XF240YM3biiph 23.8 " чорний (UM.QX0EE.315)
Фото 7 |
Acer Nitro XF240YM3biiph 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:180 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Acer Nitro XF240YM3biiph 23.8 " чорний
Усі ціни 36 →Acer 23.8" XF240YM3biiph (UM.QX0EE.315) Black UM.QX0EE.315Официальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Telemart.uaЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 999 грн. |
Монітор ігровий 23.8" Acer XF240YM3biiph (UM.QX0EE.315) | 5 279 грн. |
Монитор TFT ACER 23.8" XF240YM3biiph (UM.QX0EE.315) IPS FHD 180Hz 2*HDMI DПревосходная синхронизация Наслаждайтесь плавным геймплеем без разрывов изображения благодаря технологии AMD FreeSync. Частот... щеа обновления синхронизируетс ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись | 5 174 грн. |
Монітор 23.8" ACER Nitro XF240YM3biiph (UM.QX0EE.315) UM.QX0EE.315Сила пікселів Монітори серії Acer XF призначені для того, щоб забезпечувати максимально якісне зображення. Технологія IPS за... щебезпечує широкий перегляд і кращі кольори завдяки 100% палітрі кольорів sRGB. Висока частота оновлення 180 Гц забезпечує плавне відтворення 2D-зображення. Додайте час відповіді 1 мс і насолоджуйтеся повною силою пікселів. Ігри без перебоїв Заручіться підтримкою технології AMD FreeSync. Технологія FreeSync запобігає розривам зображення на екрані та зменшує кількість запинок, синхронізуючи частоту оновлення дисплея з кадровою розгорткою графічної карти комп’ютера. Комп’ютерні ігри набагато плавніші. Захищений зір Ігри напружують очі, тому ми допомагаємо захистити їх. Acer EyeProtect – це набір технологій, які забезпечують захист ваших очей під час ігрових поєдинків. Технології Acer для захисту від мерехтіння, фільтр блакитного світла, затемнення екрана та ComfyView разом забезпечують комфорт очей. Легко бути на боці екології Уся лінійка XF також має кілька сертифікатів щодо екологічності дизайну. Офіційний партнер Acer Moyo.ua (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 999 грн. |
Монітор Acer Nitro XF240YM3biiph (UM.QX0EE.315)Покриття екрану: матовое / Формат зображення: 16:9 / Тип РК-матриці: IPS / Роздільна здатність: Full HD (1920x1080) / Час реа... щекції, мс: 4 / Кут огляду, гор / верт: 178/178 / Роз'єми: HDMI, DisplayPort / Частота оновлення екрану, Гц: 180 / Стандарт VESA: 75x75 / Діагональ: 23.8" Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 5 167 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Acer Nitro (ігрові)
від 4 899 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 30 149 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Ryzen 5, 6600H, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 3050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Endless OS, Wi-Fi 6, 2.5 кг
від 9 999 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 67 999 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", матовий, 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7735HS, 3.2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4070, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, автономний, 2.7 кг
від 5 889 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 36 599 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 13420H, 1.5 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, 2.11 кг
від 3 932 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 42 899 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Гц, Core i7, 12650H, 1.7 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.5 кг
від 8 599 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 36 699 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 13420H, 1.5 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.11 кг
від 9 307 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 31 500 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, 2.5 кг
від 9 499 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 35 999 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.5 кг
від 6 199 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
від 54 299 грн.
ігровий, 17.3 ", матовий, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, автономний, 3.25 кг
від 4 999 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 43 365 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.5 кг
від 5 999 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 48 399 грн.
ігровий, 16 ", матовий, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6E, підтримка VR, автономний, 2.7 кг
від 5 232 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 5 499 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 432 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 883 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible