Жорсткий диск WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 ТБ
Відео 17Фото 15 |
WD WDBPKJ0040BBK |
|
Місткий портативний зовнішній жорсткий диск компактного форм-фактора 2.5" з сімейства мобільних HDD-накопичувачів WD Passport Portable, яке включає в себе чотири моделі об'ємом від 1 Гб до 5 Тб. Окрім вражаючої штатної ємності, відрізняється елегантним зовнішнім дизайном з трьома варіантами колірних рішень корпусу, компактними габаритними розмірами і невеликою вагою. Також варто відзначити низьке енергоспоживання, що важливо для стабільної роботи з ноутбуками і ультрабуками.
Об'єму 4 Тб достатньо для файлів великих робочих проєктів, значних обсягів медіаконтенту високого і надвисокої роздільної здатності, а так само великих резервних копій (у т. ч. копій системних розділів і баз даних). Жорсткий диск WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK-WESN підключається за допомогою популярного швидкодіючого інтерфейсу USB 3.2 Gen1, пропускної здатності якого (5 Гбіт/с) цілком достатньо для швидкої передачі великих обсягів інформації.
Крім високої швидкості, також варто відзначити повну зворотну сумісність з попереднім стандартом USB 2.0. Накопичувач відформатований у файловій системі NTFS і готовий до повноцінної роботи в Windows. Зручний корпус товщиною всього 11 мм і значна ємність роблять цей портативний жорсткий диск ідеальним супутником для тих, хто хоче мати важливі файли під рукою у відрядженні, поїздку або подорож.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 ТБ
Усі ціни 108 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB WD My Passport Black (WDBPKJ0040BBK | 4 799 грн. |
Жорсткий диск WD 2.5" USB 3.2 Gen 1 4TB My Passport Black (WDBPKJ0040BBK-W | 4 899 грн. |
WD My Passport 2.5" 4 TB Blue (WDBPKJ0040BBL-WESN) | 5 265 грн. |
Жесткий диск WD My Passport 4TB Blue (WDBPKJ0040BBL-WESN) WDBPKJ0040BBL-WE | 5 144 грн. |
Зовнішній жорсткий диск WD My Passport 4 TB Black (WDBPKJ0040BBK-WESN) | 4 499 грн. |
Приємний дизайн. Непогані швидкості. Компактність. Страшна упаковка. Поки що решти мінусів немає. Богдан: користуюся WD WDBPKJ0040BBK менше місяця |
Замовив диск у середині червня. Призначався для різних цілей, але результати мене порадували. Говорячи за зовнішній вигляд, він до мене приїхав у хорошому стані, але трохи відламався пластик, який усередині, прозорий, але це особливо не грає ролі.
Об'єм диска: 1.81тб, приїхав із утилітами від WD. Коли мені потрібно було перекинути файли з іншого ноутбука (об'єм файлів ~75гб), то початкова швидкість становила 30-40мб/с, пізніше були просідання до 15-20мб/с (ЦЕ ЗА ШВИДКОСТЮ USB 2.0!). Є нюанс, коли один файл переміщає з початковою швидкістю, а при виборі великої кількості інших файлів, воно поступово знижує до мінімальної швидкості. Говорячи за роботу USB 3.0, то швидкість буде набагато вищою, в три рази точно. Сам диск тихий, і при роботі його не чути. Якість
Матеріал Великий обсяг Швидкість передачі файлів на USB 3.0 Поки що, мінуси не виявлено. Entaytion: користуюся WD WDBYVG0020BBK менше місяця |
Палітра кольорів
WD My Passport — серія компактних зовнішніх жорстких дисків об'ємом 1, 2, 4 або 5 терабайт з інтерфейсом USB 3.2 Gen 1. На вибір пропонується три кольори корпусу: червоно-червоне, небесно-блакитне і елегантно-чорне. Порт USB впаяний прямо у внутрішній 2.5-дюймовий HDD, що дозволило мінімізувати розміри накопичувача, наскільки це можливо.
Для Windows та macOS
Швидкість послідовного читання та запису однакова - 150 МБ/с, що є межею можливостей 2.5" HDD. Підключається до настільних ПК за допомогою кабелю USB Type-A, тоді як для ноутбуків може знадобитися перехідник на Type-C. А для Apple MacBook потрібно встановити драйвер NTFS for macOS, що можна зробити через фірмовий додаток WD.
Інформація під замком
За його допомогою пропонується налаштувати автоматичне резервне копіювання важливих файлів з ПК на зовнішній диск. А потім зашифрувати вміст накопичувача за наднадійним алгоритмом AES-256. Отримати доступ до файлів буде можливо лише після введення пароля. Якщо ж вам важливіше швидкість запису, ніж об'єм, придивіться до зовнішнього SSD SanDisk Extreme Portable V2.
Модификації WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK
Ціни на WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK |
---|---|---|---|---|
WD Passport Portable WDBYVG0010BBK 1 ТБ | від 2 312 грн. | 76 пропозицій | ||
WD Passport Portable WDBYVG0020BBK 2 ТБ | від 2 904 грн. | 168 пропозицій | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0040BBK 4 ТБ | від 4 441 грн. | 110 пропозицій | ||
WD Passport Portable WDBPKJ0050BBK 5 ТБ | від 4 590 грн. | 51 пропозиція |
Об'єм – 3,63 ТБ. CrystalDiskMark 7 у середньому показує швидкості близько 150 mb/s. Насправді серіали та ігри копіюються на нього зі швидкістю близько 50 mb/s, що я вважаю за прийнятне. Прогнавши через Victoria, биті блоки не знайшов. При підключенні через USB 3.0 можна дивитися серіали з високим бітрейтом без проблем (що зазвичай зазвичай). Можна працювати з портативними програмами. Ігри встановлювати не намагався.