Ігровий роутер Acer Predator Connect W6d
Відео 2Фото 6 |
Acer Predator Connect W6d
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:4804 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Пріоритизація ігрового трафіку, окремий ігровий LAN порт. Вбудований модуль для забезпечення безпеки Trend Micro Home Security Engine.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Predator Connect W6d
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Acer Predator Connect W6d
Усі ціни 29 →Acer Predator Connect W6d (FF.G25EE.001) FF.G25EE.001 | 7 399 грн. |
Маршрутизатор Acer Predator Connect W6d 4xGE LAN 1x2.5GE WAN 1xUSB3.0 MU-M | 7 399 грн. |
Wi-Fi роутер Acer Predator Connect W6d 4xGE LAN 1x2.5GE WAN 1xUSB3.0 MU-MI | 7 662 грн. |
Маршрутизатор ACER Predator Connect W6d (FF.G25EE.001) | 7 399 грн. |
Acer Predator Connect W6D (FF.G25EE.001) FF.G25EE.001 | 7 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →