Роутер Acer Connect Vero W6M (FF.G2FTA.001)
Фото 6 |
Acer Connect Vero W6M
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:4804 Мбіт/с
6 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Connect Vero W6M
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Acer Connect Vero W6M
Усі ціни 20 →Acer Connect Vero W6m (FF.G2FTA.001) FF.G2FTA.001 | 8 999 грн. |
Маршрутизатор Acer Connect Vero W6m 3xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO Wi-Fi 6E MES | 9 999 грн. |
Wi-Fi роутер Acer Connect Vero W6m 3xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO Wi-Fi 6E MESH | 10 315 грн. |
Маршрутизатор ACER Connect Vero W6m (FF.G2FTA.001) | 9 999 грн. |
Acer Connect Vero W6m (FF.G2FTA.001) FF.G2FTA.001 | 10 899 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →