Похідний ніж Active Eleven
Фото 6 |
Active Eleven |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Active 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Active.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Active Eleven
Усі ціни 12 →Карманный нож Active Eleven black (VK-HY009) | 738 грн. |
Нижний Active Eleven Black (VK-HY009) VK-HY009 | 715 грн. |
Ніж Active Eleven Black (VK-HY009) VK-HY009 | 729 грн. |
ACTIVE Eleven VK-HY009OL | 729 грн. |
Нож Active Eleven black VK-HY009 | 738 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →