Похідний ніж Sigma 4375761
Sigma 4375761 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 4375761
Ніж розкладний Sigma 116 мм ручка Композит G10 (4375761) | 800 грн. |
Ніж розкладний 116мм (рукоятка композит G10) SIGMA (4375761) | 800 грн. |
Ніж складаний 200мм, лезо 85мм Sigma (4375761) | 607 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →