Похідний ніж Ganzo G6803-BK
Відео 9Фото 4 |
Ganzo G6803-BK |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo G6803-BK
Нож туристический Ganzo G6803 черный G6803-BK | 780 грн. |
Нож складной Ganzo G6803-BK, черный | 810 грн. |
Ніж складний Ganzo G6803 Чорний (GNZ-G6803-BK) | 810 грн. |
Ніж складний Ganzo G6803 Чорний/Білий (1047-G6803-TG) | 750 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →