Гейнер Activlab Mass Up 3.5 кг
Відео 8 |
Activlab Mass Up 3.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Activlab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Activlab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Activlab Mass Up 3.5 кг
Усі ціни 23 →Гейнер ActivLab Mass Up, 3.5 кг Клубника CN63-4 | 1 090 грн. |
Гейнер ActivLab Mass Up 3.5 кг Полуниця | 1 363 грн. |
Гейнер ActivLab Mass Up, 3.5 кг Шоколад CN63-8 | 1 090 грн. |
Гейнер ActivLab Mass Up, 3.5 кг Печенье CN63-21 | 1 090 грн. |
Гейнер ActivLab Mass Up, 3.5 кг Ваниль CN63-2 | 1 090 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Activlab Mass Up
Ціни на Activlab Mass Up |
---|---|---|---|---|
Activlab Mass Up 1.2 кг | від 389 грн. | 25 пропозицій | ||
Activlab Mass Up 2 кг | від 735 грн. | 8 пропозицій | ||
Activlab Mass Up 3.5 кг | від 1 090 грн. | 23 пропозиції | ||
Activlab Mass Up 5 кг | від 1 515 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →