Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Спортивне харчування   /   Гейнери   /   Activlab

Гейнер Activlab Mass Up 3 кг

Фото - Гейнер Activlab Mass Up 3 кг
Відео 7
Activlab Mass Up 3 kg
Тип
вуглеводно-білковий
Протеїн
сироватковий
Добавки
креатин
амінокислоти
Вуглеводи
87 г
Білки
10 г
Жири
0.5 г
Калорійність
393 ккал
Упаковка
пакет
Кількість порцій
30 шт.
Порція
100 г
Вага
3000 г
Країна походження бренду
Польща
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Activlab 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Activlab.

Купити Activlab Mass Up 3 кг

Усі ціни 26 →

Гейнер ActivLab Mass Up, 3 кг - Шоколад

Маркетплейс: MAUDAU  Sport Atlet «Авторизований партнер NOW» З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 200 грн.

Гейнер Mass Up, 3 кг Полуниця ActivLab (2000003028504)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Made for your Space З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 421 грн.

Гейнер ActivLab Mass Up, 3 кг - Полуниця

Маркетплейс: MAUDAU  Sport Atlet «Авторизований партнер NOW» З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Гейнер ActivLab Mass Up, 3 кг - Банан

Маркетплейс: MAUDAU  Sport Atlet «Авторизований партнер NOW» З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Гейнер ActivLab Mass Up, 3 кг - Ваніль

Маркетплейс: MAUDAU  Sport Atlet «Авторизований партнер NOW» З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 175 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Activlab Mass Up 3 кг

Модификації Activlab Mass Up

Ціни на Activlab Mass Up
Activlab Mass Up 1.2 кгвід 520 грн.49 пропозицій
Activlab Mass Up 3 кгвід 1 175 грн.26 пропозицій
Activlab Mass Up 5 кгвід 1 640 грн.34 пропозиції
Відеоогляди