Візочок Adamex Rimini 2 in 1
Відео 14Фото 53 |
Модель з колекції 2021 року польського бренду Adamex стане універсальним транспортом для дитини з самого народження до 3 — річного віку (максимальне навантаження-15 кг). Для самих маленьких передбачена простора люлька з жорстким дном для правильного розвитку хребта, зручною ручкою для перенесення і вентиляцією дна. Щільний чохол з відворотом захистить малюка від холодного вітру, снігу або дощу.
Не менш зручний прогулянковий блок, який йде в хід в основному з 6 місяців — коли дитина може сидіти. Реверсивний блок дозволяє встановлювати блок обличчям до батьків або по ходу руху, щоб карапуз міг розглядати те, що відбувається навколо. Спинка і підніжка регулюються в декількох положеннях, перетворюючи сидяче місце в спальне для солодкого сну на свіжому повітрі, а великий капюшон з додатковою секцією вкриє малюка від сонячних променів і опадів.
За безпеку відповідають 5-точкові ремені, знімний бампер і обмежувач між ніжок. Adamex Rimini 2 in 1 володіє хорошою прохідністю завдяки великим гелевим колесам, що не вимагає обслуговування, і подвійній системі амортизації. Передбачений Центральний ножний гальмо і можливість фіксації передніх коліс прямо. Для зручності батьків ручка регулюється залежно від зростання. Нарешті, модель порадує і своєю комплектацією: разом з самою коляскою ви отримаєте накидку для ніг, дощовик, москітну сітку, підсклянник, сумку для речей і, звичайно, містке відділення для покупок.
Купити Adamex Rimini 2 in 1
Усі ціни 35 →Коляска 2 в 1 Adamex Rimini Tip RI-114 | 19 999 грн. |
Коляска 2 в 1 Adamex Rimini Tip RI-114 625666 | 19 799 грн. |
Коляска 2 в 1 Adamex Rimini Tip RI-114 | 19 999 грн. |
Детская универсальная коляска 2 в 1 для новорожденных всесезонная Adamex R | 19 999 грн. |
Дитяча універсальна коляска 2 в 1 Adamex Rimini Tip RI-5 | 20 390 грн. |