Електроскутер AIMA M4
Відео 3Фото 33 |
AIMA M4
Запас ходу:55 км
Максимальна швидкість:60 км/год
Потужність двигуна:2 к.с., 1.5 кВт
Максимальне навантаження:180 кг
Оснащення:освітлення, поворотники, сигнал, протиугонка, підніжка
Дискові гідравлічні гальма. Задній привод. USB порт заряджання.
Всі характеристики
Купити AIMA M4
Електроскутер Aima M4 2000W White Gloss | 74 999 грн. |
Електроскутер Aima M4 2000W Red Gloss | 74 999 грн. |
Електроскутер Aima M4 2000W Grey Gloss | 74 999 грн. |
Електроскутер Aima M4 2000W Blue Gloss | 74 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →