Електрогенератор ALDO AP-8000GE
Фото 12 |
ALDO AP-8000GE |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ALDO AP-8000GE
Генератор бензиновий ALDO AP-8000GE 101431-5 | 30 199 грн. |
Генератор бензиновый ALDO AP-8000GE | 30 199 грн. |
Генератор бензиновий ALDO AP-8000GE, 7,5-8,0 кВт, розетка 32А,ел.старт, лі | 31 089 грн. |
Генератор бензиновий ALDO AP-8000GE (7.5 кВт) | 25 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →