Автохолодильник Alpicool CF8
Відео 1Фото 14 |
Alpicool CF8 |
|
Бездротова зарядка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alpicool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alpicool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alpicool CF8
Компрессорный автохолодильник (подлокотник) Alpicool CF8 975556 | 9 900 грн. |
Компрессорный автохолодильник (подлокотник) Alpicool CF8 | 9 900 грн. |
Компресорний автохолодильник (підлокітник) Alpicool CF8. Режим роботи +20℃ | 9 900 грн. |
Компресcорный автохолодильник Alpicool CF8 8 л 12/24В | 9 900 грн. |
Компресcорный автохолодильник Alpicool CF8 (Підлокітник; 8 літрів; 12, 24, | 9 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →