Автохолодильник Brevia 22100
Фото 10 |
Brevia 22100 |
|
Пам'ять останніх налаштувань температури. Антивібраційний корпус. Захист компресора від перегріву.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brevia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brevia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brevia 22100
Усі ціни 14 →Автомобильный холодильник Brevia 15 л (22110) 167101 | 7 805 грн. |
Холодильник автомобильный Brevia 15л 22100 | 7 828 грн. |
Холодильник автомобільний Brevia 15л 22110 L22110 | 7 641 грн. |
Портативний холодильник Brevia 15 л (22100BR) | 7 884 грн. |
Холодильник автомобильный Brevia 15л 22110 | 7 589 грн. |
ще 9 пропозицій
Колірні модифікації:
- 22100 корпус із чорними вставками
- 22110 корпус із зеленими вставками
РекомендуємоПорівняти в таблиці →