Автомагнітола Alpine iLX-702D
Відео 11 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alpine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alpine.
Купити Alpine iLX-702D
Усі ціни 7 →Автомагнитола Alpine ilx-702d | 38 479 грн. |
Alpine ILX-702D | 38 352 грн. |
Автомагнітола Alpine ILX-702D | 38 479 грн. |
Автомагнитола Alpine ILX-702D | 29 999 грн. |
Автомагнітола Alpine ILX-702D | 30 488 грн. |
Автомагнітола Alpine ilx-702d | 38 749 грн. |
Мультимедійний центр Alpine ILX-702D | 39 633 грн. |
Продукція під знаком іменитого бренду Alpine не перший рік поспіль править балом у вищій лізі автомобільних аудіосистем. Візьмемо, приміром, медіаресивер iLX-702D, під крилом якого можливо побудувати розвинену мультимедійну мережу з єдиним управлінням бортовими системами торканнями по сенсорному дисплею головного пристрою.
Великий формат в компактному флаконі
Магнітола тісно «співпрацює» з штатними блоками клімат-контролю авто, а також камерами кругового огляду, візуалізуючи на великоформатному екрані цілу плеяду всіляких регулювань. Дисплей у моделі розтягнувся по діагоналі якраз на 7 дюймів, а більшої зручності в обігу з ним при перебуванні за кермом додає ряд дублюючих кнопок швидкого доступу, розосереджених уздовж нижнього торця передньої панелі головного пристрою. «Під прикриттям» екрану знаходиться «однодиновое» шасі, що сприяє комфортній «посадці» медіаресивера в приладову панель таких авто як Volkswagen Golf 7, Skoda Octavia останніх поколінь і іже з ними.
Глибока інтеграція
Особлива ставка в моделі зроблена на інтеграцію з мобільними гаджетами: Alpine iLX-702D «підвезли» підтримку автомобільних систем Apple CarPlay і Android Auto. Практичною користю від їх впровадження стала можливість прийому і здійснення дзвінків, управління медіатекою, навігації по місцевості і голосового управління не відволікаючись зайвий раз на смартфон. Благо інтерфейс меню головного пристрою славиться своєю доброзичливістю.
Звукове насолода
Автомагнітола відтворює аудіофайли FLAC, в т. ч. з дозволами аж до 192 кГц / 24 біт, а також програє відео у форматах AVI, MP4 і MKV з кодуваннями H. 264 і MPEG-4. Звук для кожної пари каналів представляється можливим налаштовувати окремо, а сам еквалайзер в арсеналі моделі є 9-смуговим «параметриком». Простіше кажучи, для кожної смуги можна вибрати центральну частоту і ширину смуги регулювання (вузький, середній, широкий). У допраспоряжение люб'язно надана партія встановлених пресетів звучання Bass Engine SQ. Єдиний стримуючий фактор від негайного походу за медіаресивер в магазин — це нескромне цінник моделі. Однак висока вартість можна пробачити їй через відсутність рівних за глибиною інтеграції в штатні бортові системи авто.