Автоакустика Kicx PD 652
Відео 2 |
Kicx PD 652 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kicx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kicx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kicx PD 652
Усі ціни 11 →Kicx pd 652 (1173) | 1 697 грн. |
Kicx Динамики PD-652 | 1 697 грн. |
Kicx PD-652 | 1 744 грн. |
Акустика Kicx PD 652 | 1 697 грн. |
Автоакустика Kicx PD-652 | 1 697 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →