ДБЖ ALTEK ASK12-1200 1200 ВА
ALTEK ASK12-1200 1200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ALTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ALTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ALTEK ASK12-1200 1200 ВА
Усі ціни 8 →ИБП Altek ASK12 1200VA/1000W DC12V | 9 711 грн. |
ИБП с правильной синусоидой ASK -12-1200 (1000Вт), 12V под внешнюю батарею | 14 060 грн. |
ИБП Altek ASK 12, 1200VA/1000W DC12V 00-00013215 | 9 916 грн. |
ИБП с правильной синусоидой ASK -12-1200 (1000Вт), 12V под внешнюю батарею | 8 000 грн. |
Altek ASK12 1200VA/1000W DC12V 21493 | 9 699 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації ALTEK ASK12-1200
Ціни на ALTEK ASK12-1200 |
---|---|---|---|---|
ALTEK ASK12-400 400 ВА | від 6 641 грн. | 1 пропозиція | ||
ALTEK ASK12-500 500 ВА | від 4 269 грн. | 7 пропозицій | ||
ALTEK ASK12-600 600 ВА | від 5 702 грн. | 4 пропозиції | ||
ALTEK ASK12-800 800 ВА | від 5 526 грн. | 9 пропозицій | ||
ALTEK ASK12-1000 1000 ВА | від 7 800 грн. | 4 пропозиції | ||
ALTEK ASK12-1200 1200 ВА | від 7 645 грн. | 8 пропозицій | ||
ALTEK ASK12-2000 2000 ВА | від 10 869 грн. | 3 пропозиції | ||
ALTEK ASK12-3000VA 3000 ВА | від 17 616 грн. | 2 пропозиції |