Зарядна станція CTECHi GT500
Відео 7Фото 35 |
CTECHi GT500 |
|
Мініелектростанція з літій-залізо-фосфатним акумулятором LiFePO4 як автономне джерело живлення підключеної техніки. Батарея пристрою має ємність 518 Вт * год. CTECHi GT500 може використовуватись для постійного живлення навантаження до 500 Вт, при цьому допускаються короткочасні стрибки потужності підключення до 1000 Вт. На виході з однієї розетки зарядної станції користувач отримує чисту синусоїду, яка підходить для енергопостачання чутливої електроніки.
Разом з тим, модель обладнана трьома портами USB A, одним USB type C з максимальною вихідною потужністю 60 Вт, автомобільною розеткою, DC-виходом на 12 В. На верхній панелі корпусу портативної акумуляторної електростанції розміщуються два майданчики для бездротової зарядки гаджетів. Заряджається пристрій від розетки через порт USB type C або від сонячних панелей. При цьому допускаються комбіновані способи заряджання станції. З інших особливостей моделі необхідно відзначити наявність інформативного дисплея та вбудованої ручки для зручності перенесення. Вага зарядної станції дорівнює близько 7 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CTECHi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CTECHi.
Купити CTECHi GT500
Усі ціни 21 →Зарядна станція CTECHi GT500 500W (GT500) | 14 693 грн. |
Зарядная станция CTECHi GT500 (518 Вт·ч / 500 Вт) 161217 | 11 999 грн. |
CTECHi GT500 500W | 14 279 грн. |
Зарядна станція CTECHi GT500, 500 Вт, 518 Вт/год (повербанк для ноутбука) | 9 990 грн. |
Зарядна станція CTECHi GT500 500W 518Wh | 11 849 грн. |