Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max
Відео 53Фото 13 |
EcoFlow RIVER 2 Max |
|
Зарядна станція з літій-залізо-фосфатною батареєю ємністю 512 Вт*год, функцією «холодного старту» та вихідним сигналом у формі правильної синусоїди. Прилад призначений для резервного живлення техніки сумарною потужністю до 500 Вт (виробник запевняє, що можливе короткочасне підвищення навантаження до 1000 Вт). Для підключення споживачів електроенергії зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max має дві розетки, три порти USB A та один порт USB-C.
Заряджання акумулятора, вбудованого в корпус приладу, може здійснюватися від мережі або сонячних панелей (не входять до комплекту), а також через роз'єм DC5521 (автомобільний прикурювач) та порт швидкої зарядки XT60. Станція важить 6 кг, має ручку для перенесення. Крім звичайного способу керування (за допомогою дисплея на передній панелі), керувати роботою приладу можна за допомогою Wi-Fi та Bluetooth.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EcoFlow 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EcoFlow.
Купити EcoFlow RIVER 2 Max
Усі ціни 90 →Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max Portable Power Station (512Wh/500W) (R | 21 999 грн. |
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max CN | 17 899 грн. |
Портативна зарядна станція EcoFlow River 2 Max 512 Вт·год (RIVER2Max) унів | 16 600 грн. |
Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max (512 Вт·г) RIVER2Max | 25 999 грн. |
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max | 19 474 грн. |
Шахраї, почитайте їх сертифікат і зрозумієто що вони таке. Акумулятор не відповідає ТТХ. Пишуть що батарея LiFePO4 а на справді літій-іонний акумулятор. Ще багато відео де виявляється обман з ємністью батареї. Батареї не відповідають ємністі. Попросив показати сертифікат щоб побачити що батарея сертифіцирована та відповідає заявленим ТТХ, мені прислали сертифікат для блютуз, радіочастот. І жодного слова про ємність та склад батареї. Будьте обережні, вас обманюють. Обман |
Якби не відключення світла, ніколи б не дізнався що таке зарядна станція, працюю з дому, тому подібна покупка сприймалася більше як інвестиція, а виявляється що річ у побуті досить корисна: планові, аварійні відключення - а ви будь-якої години зі світлом.
Підключивши як UPS для ПК, із завданням справляється, при зникненні живлення переключення моментальне. Тестував у робочих умовах, при навантаженні 85Вт 100% заряду вистачило рівно на 4 години, а кулер увімкнувся на 90% і не вимикався до кінця. Зарядка до повної ємності зайняла заявлену +- годину. кулер трохи шумити, не критично, тим більше мені в навушниках його не чути) (на фото права сторона станції, звідки йде забір повітря для кулера, притиснута до стіни - це тільки для фото, зазвичай забір повітря нормальний) Варто відзначити, що на екрані відображається ВСЯ потрібна інформація по станції: що увімкнено, скільки споживає, на скільки вистачить. Також є зручний додаток на смартфон, де дублюється вся інформація про стан станції та дзвіки можна здійснювати управління та налаштування станції. зручність використання, швидка зарядка, потіжність, режим UPS ціна, шум кулера Pavlo: користуюся EcoFlow RIVER 2 Max кілька місяців |
Я нещодавно придбав портативну зарядну станцію. На сайті компанії та в інструкції до пристрою вказано, що акумулятори мають тип LiFePO4. Однак, після перегляду відео з YouTube, у мене виникли сумніви щодо цього. На відео чітко видно, що акумулятори мають тип Li-ion.
Моі сумніви також підтвердилися відсутністю сертифікатів відповідності. На сайті компанії немає інформації про те, що зарядна станція відповідає будь-яким стандартам безпеки. Крім того, коли я запитав у виробника про тип акумуляторів, він відповів відмовкою. Враховуючи все це, я не рекомендую купувати портативні зарядні станції. Невідомо, який тип акумуляторів використовують у даних пристроях, і немає гарантії, що вони відповідають стандартам безпеки. Дуже аргономічний та функціональний Мені не понравилось що там інший аккумулятор, тиша від компанії EcoFlow.
Написав своє запитання на сайті компанії EcoFlow, а вони його видалили Віктор : користуюся EcoFlow RIVER 2 Max менше місяця |
меньше 20ват, вмикається вентилятор. Він може працювати по кілька годин і його шум досить не комфортний (станція знаходиться в тій же кімнаті на відстані +- 3метри).
Чи є способи це виправити (версія прошивки остання)?