Духова шафа Amica EB 7541 W
Фото 9 |
Amica EB 7541 W білий чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica EB 7541 W
Усі ціни 6 →Духовка електрична Amica EB7541W Fusion | 9 549 грн. |
Духовой шкаф Amica EB 7541 W | 9 760 грн. |
Amica EB7541W Fusion | 9 358 грн. |
Духова шафа Amica EB7541W Fusion | 9 436 грн. |
Amica EB 7541 W | 9 632 грн. |
Духовой шкаф AMICA EB 7541 W FUSION | 10 604 грн. |
Модификації Amica EB 7541 W
Ціни на Amica EB 7541 W |
---|---|---|---|---|
Amica EB 7541 W | від 9 358 грн. | 6 пропозицій | ||
Amica EB 7541 B | від 11 320 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →