Духова шафа Amica ED 17319W RETRO
Фото 6 |
Amica ED 17319W RETRO слонова кістка чорний |
|
Досить продуктивна, містка і функціональна електрична духова шафа, одягнена в стильний корпус у ретро-стилі. Модель цього типу насамперед може стати чудовим рішенням для кухні з відповідним інтер'єром. На окрему увагу заслуговує панель управління духової шафи Amica ED 17319W RETRO, оснащена аналоговим таймером і стильними поворотними регуляторами. Проте перед нами досить сучасна модель із вбудованим грилем та системою конвекції, яка забезпечує максимально рівномірне пропікання страв з усіх боків.
Ще одна важлива перевага цього пристрою - містка жаровня на 77 л, яка дозволяє готувати кілька різних страв. Загалом пристрій підтримує 11 режимів приготування, що включають різні комбінації з верхнього та нижнього нагрівачів, гриля, системи конвекції та ін. Дверцята мають надійне 3-шарове скління, завдяки чому із зовнішнього боку вона завжди залишається прохолодною. Каталітичне покриття внутрішніх стін камери полегшує очищення духовки після приготування. Також звернемо увагу на те, що ця модель представлена на ринку в кількох колірних рішеннях, включаючи класичний чорний та колір слонової кістки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica ED 17319W RETRO
Усі ціни 9 →Духовка електрична Amica ED17319W | 17 644 грн. |
Духовка електрична Amica ED17319W | 16 999 грн. |
Духова шафа електрична Amica ED17319W Retro | 17 805 грн. |
Духовой шкаф электрический Amica ED17319W Retro | 17 789 грн. |
Духова шафа Amica ED17319W | 17 204 грн. |
Модификації Amica ED 17319W RETRO
Ціни на Amica ED 17319W RETRO |
---|---|---|---|---|
Amica ED 17319W RETRO | від 16 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Amica ED 17319B RETRO | від 15 080 грн. | 14 пропозицій |