Духова шафа Amica EB 7541 B
Фото 9 |
Amica EB 7541 B білий чорний |
|
Духову шафу від польського бренду Amica позиціонується виробником в нижньому ціновому сегменті, завдяки чому модель може зацікавити користувачів з будь-яким бюджетом. Незважаючи на невисоку вартість, пристрій може похвалитися розширеним оснащенням, що включає гриль і систему конвекції. В цілому техніка підтримує 10 різних режимів роботи, у тому числі і режим прискореного нагрівання (для розігрівання робочої камери до 150 °C достатньо 5 хвилин).
Термостат, що автоматично підтримує задану користувачем температуру, забезпечуючи якісне приготування продуктів, а вентилятор гарячого повітря (система конвекції) скорочує необхідний для готування час, забезпечуючи пропікання страви з усіх боків. Загальний корисний об'єм робочої камери духовки Amica EB 7541 становить середні 66 л, а температура нагріву регулюється користувачем в межах до 250 °C. Завдяки гладкомк емальованому покриттю внутрішніх стінок, робоча камера без проблем очищається від залишкових після готування забруднень. Панель управління оснащена невеликим дисплеєм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica EB 7541 B
Усі ціни 8 →Духова шафа електрична Amica Eb 7541 B Fine Soft | 11 517 грн. |
Духовой шкаф электрический Amica Eb 7541 B Fine Soft | 11 507 грн. |
Духова шафа Amica EB7541B FINE SOFT | 11 600 грн. |
Amica EB7541B FINE SOFT | 11 320 грн. |
Amica EB7541B FINE SOFT | 11 603 грн. |
Модификації Amica EB 7541 B
Ціни на Amica EB 7541 B |
---|---|---|---|---|
Amica EB 7541 W | від 9 358 грн. | 5 пропозицій | ||
Amica EB 7541 B | від 11 320 грн. | 8 пропозицій |