Протеїн Amix IsoPrime CFM 0 кг
Товар застарів 55 грн. ізолят; Вид: сироватковий; Форма випуску: порошок; Упаковка: пакет; Вага: 28; Кількість порцій (шт): 1; Порція (г): 28; Кількість білка в порції: 25.2; Калорійність порції (ккал): 106; Країна походження бренду: Велика Британія; |
Amix IsoPrime CFM 0.028 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Amix IsoPrime CFM
Ціни на Amix IsoPrime CFM |
---|---|---|---|---|
Amix IsoPrime CFM 0.5 кг | від 786 грн. | 10 пропозицій | ||
Amix IsoPrime CFM 1 кг | від 1 403 грн. | 25 пропозицій | ||
Amix IsoPrime CFM 2 кг | від 2 633 грн. | 12 пропозицій |