Карта пам'яті ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 2 ТБ (AVP2TBCFX)
Відео 9Фото 3 | Очікується у продажу 21 719 грн. Тип: CFexpress Type B; Швидкість читання даних (МБ/с): 1700; Швидкість запису даних (МБ/с): 1500; |
ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 2048Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANGELBIRD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANGELBIRD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B
Ціни на ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 256 ГБ | від 12 280 грн. | 4 пропозиції | ||
ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 512 ГБ | від 25 600 грн. | 3 пропозиції | ||
ANGELBIRD AV Pro CFexpress Type B 1 ТБ | від 29 880 грн. | 3 пропозиції |