Карта пам'яті ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC 128 ГБ (AVP128SDMK2V90)
Фото 9 |
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANGELBIRD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANGELBIRD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC
Ціни на ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC 64 ГБ | від 19 065 грн. | 1 пропозиція | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC 128 ГБ | від 8 400 грн. | 1 пропозиція | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V90 SDXC 256 ГБ | від 16 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →