Карта пам'яті Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 128 ГБ (SF-M128T)
Відео 1Фото 11 |
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 128Gb |
|
Підвищена стійкість до вигинів. Захист від пилу i вологи IP68. Ударозахист.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 128 ГБ
Усі ціни 33 →Аксесуар SONY SFM128T.SYM | 4 999 грн. |
Карта пам'яті Sony 128GB Sdxc C10 UHS-II U3 V60 (SFM128T.SYM) | 3 534 грн. |
Карта памяти Sony 128GB Sdxc C10 UHS-II U3 V60 (SFM128T.SYM) | 3 498 грн. |
Карта пам`яті Sony SDXC 128GB C10 UHS-II U3 V60 R277/W150MB/s Tough (SFM12 | 4 999 грн. |
SONY 128GB SDXC C10 UHS-II U3 V60 Tough (SFM128T.SYM) | 4 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II
Ціни на Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II |
---|---|---|---|---|
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 64 ГБ | від 2 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 128 ГБ | від 3 498 грн. | 34 пропозиції | ||
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256 ГБ | від 6 720 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →