Жорсткий диск Apacer AC633 AP4TBAC633U-1 4 ТБ
Відео 1Фото 7 |
Apacer AC633 AP4TBAC633U-1 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AC633 AP4TBAC633U-1 4 ТБ
Усі ціни 24 →Зовнішній жорсткий диск Apacer AC633 4 Tb Black/Blue (AP4TBAC633U-1) | 5 032 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer AC633 4 Tb Black/Blue (AP4TBAC633U-1) | 4 986 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC633 4TB Black/Blue 2.5" USB 3.2 (AP4TBAC6 | 5 039 грн. |
HDD ext 2.5" usb 4tb Apacer ac633 Black/Blue (ap4tbac633u-1) | 5 191 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB Apacer (AP4TBAC633U-1) | 5 146 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AC633 AP4TBAC633U-1
Ціни на Apacer AC633 AP4TBAC633U-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC633 AP1TBAC633U-1 1 ТБ | від 2 120 грн. | 84 пропозиції | ||
Apacer AC633 AP2TBAC633U-1 2 ТБ | від 2 999 грн. | 101 пропозиція | ||
Apacer AC633 AP4TBAC633U-1 4 ТБ | від 4 737 грн. | 25 пропозицій | ||
Apacer AC633 AP5TBAC633U-1 5 ТБ | від 5 827 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →