Жорсткий диск Apacer AC633 AP5TBAC633U-1 5 ТБ
Відео 1Фото 7 |
Apacer AC633 AP5TBAC633U-1 5 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AC633 AP5TBAC633U-1 5 ТБ
Усі ціни 23 →Зовнішній жорсткий диск Apacer AC633 5 Tb Blue (AP5TBAC633U-1) | 6 145 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer AC633 5 Tb Blue (AP5TBAC633U-1) | 6 087 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC633 5TB 2.5" USB 3.2 Speedy Blue (AP5TBAC | 6 179 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 5tb Apacer (ap5tbac633u-1) | 6 368 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 5TB Apacer (AP5TBAC633U-1) | 6 316 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AC633 AP5TBAC633U-1
Ціни на Apacer AC633 AP5TBAC633U-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC633 AP1TBAC633U-1 1 ТБ | від 2 258 грн. | 114 пропозицій | ||
Apacer AC633 AP2TBAC633U-1 2 ТБ | від 3 014 грн. | 100 пропозицій | ||
Apacer AC633 AP4TBAC633U-1 4 ТБ | від 4 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Apacer AC633 AP5TBAC633U-1 5 ТБ | від 5 811 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →