Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Персональні комп'ютери   /   Apple

Неттоп Apple Mac mini 2024 M4 Pro MACmM418 GEth (Z1JV00027)

Фото - Персональний комп'ютер Apple Mac mini 2024 M4 Pro (MACmM418 GEth)
Відео 15Фото 12
Порівняти ціни 5 →
Проц:Apple M4 Pro
ОЗП:48 ГБ
Відео:M4 Pro 16-Core
Накопичувач:512 ГБ
ОС:MacOS
в списокмої списки
Модифікації Apple Mac mini 2024 M4 Pro 9
Характеристики
Apple Mac mini 2024 M4 Pro MACmM418 GEth
Колір
Типнеттоп
Процесор
Типмобільний
СеріяApple M4 Pro
Кількість ядер12
Оперативна пам'ять
Об'єм ОЗП48 ГБ
Кількість слотіввбудована
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Модель відеокартиM4 Pro 16-Core
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD
Об'єм накопичувача512 ГБ
Задня панель
Роз'ємиHDMI вихід
USB-C 40G (USB4)3 шт.
Інтерфейс Thunderboltv5 3 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються4 шт.
Передня панель
Привіднемає
mini-Jack (3.5 мм)
USB-C 10Gbps2 шт.
Мультимедіа
LAN (RJ-45)1 Гбіт/с
Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth+
Вбудовані динаміки
Інше
Потужність БЖ155 Вт
Передвстановлена ОСMacOS / Sequoia /
Матеріал корпусаалюміній
Габарити (ВхШхГ)50x127x127 мм
Вага0.73 кг
Офіційний сайтapple.com
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2025
Маркування виробника
Z1JV00027

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Де купити Apple Mac mini 2024 M4 Pro MACmM418 GEth

Неттоп Apple Mac mini M4 Z1JV00027 (2024) [M4 Pro 12CPU 16GPU|48GB|512GB|1-Gbit]

Tehnokrat.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись
124 040 грн.

Неттоп Apple Mac Mini M4 Pro (Z1JV00027) Z1JV00027

GROЗ нами 6 років (Київ)
Поскаржитись
125 779 грн.

Неттоп Apple Mac Mini M4 Pro (Z1JV00027)

Easybay.com.uaЗ нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
125 786 грн.

Неттоп Apple Mac Mini M4 Pro (Z1JV00027)

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років (Львів)
Поскаржитись
129 329 грн.

Apple Mac Mini M4 Pro 48/512GB (Z1JV00027) Неттоп Mac Mini M4 Pro 48/512GB (Z1JV00027)

Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки (Київ)Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
141 477 грн.

Динаміка цін на Apple Mac mini 2024 M4 Pro MACmM418 GEth

Відеоогляди