Ігровий монітор AOC Q27G3XMN 27 " чорний (Q27G3XMN/BK)
Фото - Монітор AOC Q27G3XMN 27 "  чорний
Відео 15Фото 16
AOC Q27G3XMN 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:Mini LED VA, відгук 1 мс
Частота:180 Гц
Контрастність:4 000:1
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.4 • 2xHDMI v2.0
Mini LED підсвічування та 336 зон локального затемнення.
Всі характеристики
Характеристики Q27G3XMN
Колір
Типігровий монітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціMini LED VA
Покриття екранаантивідблискове / матовість 25% /
Частота кадрів180 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)1 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Глибина кольору1.07B Colors
Колірне охоплення (sRGB)137.5 % / CIE 1931 /
Колірне охоплення (Adobe RGB)95.5 % / CIE 1976 /
Колірне охоплення (DCI P3)98.5 % / CIE 1976 /
Підтримка HDRDisplayHDR 1000
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
2xHDMI v2.0
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
AMD FreeSync Premium Pro
Adaptive-Sync
Портретний режим
Поворот екрана / +-30° /
Регулювання висоти / 130 мм /
Ігрові функціїприціл
відображення FPS
висвітлення темних ділянок
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність54 Вт / середня /
Габарити (ШхВхТ)614x533x303 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)614x366x72 мм
Вага5.43 кг
Офіційний сайтaoc.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2024
Маркування виробника
Q27G3XMN/BK
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AOC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AOC.
Усі ціни 44 →
Монітор 27" AOC Q27G3XMN/BK
Монітор 27" AOC Q27G3XMN/BK / AOC / 27" / 2K QHD 2560x1440 / VA / 180Hz / 1ms / Широкоформатні (16:9) / 1000 cd/m² / 4 000:1... ще/ 54 W / 100x100 / 36міс. / АЛ-00002884
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
AOC Монітор AOC Q27G3XMN/BK Black 27
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
Монітор AOC 27" Q27G3XMN/BK VA 180Hz (UA) Q27G3XMN/BK
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Монітор AOC Q27G3XMN/BK
+ 262 балів ITbox, 27", Fast VA, 2560 x 1440, 180 Гц, 16:9, 700 кд/м2, 4000:1, 54 Вт, 2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х Disp... щеlayPort, поворотний екран (Pivot), регулювання по висоті, 614.4 x (403.3~533.3) x 302.6 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 5.43 кг, червоний, чорний