Неттоп Apple Mac Studio 2023 MQH73
Відео 3Фото 22 | від 92 460 до 203 960 грн. Порівняти ціни 10 →2023 рікMac Studio (дуже потужні)неттоп (міні ПК)12 ядерSSDWi-FiBluetoothUSB4Thunderbolt v4кардридер Проц:Apple M2 Max, 3.68 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:Apple M2 Max 30-Core Накопичувач:512 ГБ ОС:MacOS |
Модифікації Apple Mac Studio 2023 49
Характеристики
Apple Mac Studio 2023 MQH73 |
|
Процесор Apple M2 Max має 16 ядер Neural Engine.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Apple Mac Studio 2023 MQH73
Сортувати
Apple Mac Studio M2 Max 512GB (MQH73) | 92 851 грн. |
Рабочая станция Apple Mac Studio MQH73 (2023) [M2 Max 12CPU 30GPU|32GB|512 | 92 460 грн. |
Apple Mac Studio M2 Max 2023 (MQH73) MQH73 | 97 899 грн. |
Apple Mac Studio, 12-Core CPU / 30-Core GPU / 16-Core Neural Engine, 32GB | 101 800 грн. |
Apple Mac Studio M2 Max | 12-Core CPU | 32GB | 512 GB | 30-Core GPU (MQH73 | 100 360 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо