Тепловий насос Aquaviva Model 16 16 кВт
Фото 4 | Очікується у продажу 89 011 грн. Джерело: повітря-вода; Призначення: для басейну; Рекомендований об'єм басейну: 75; Комплектація: зовнішній блок (моноблок); Режим роботи: тільки нагрів; Макс. теплова потужність: 16.2; Потужність споживання (нагрів) (кВт): 2.7; Компресор: Компресор: Mitsubishi Electric; інвертор: інверторний |
Aquaviva Model 16 16 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquaviva 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquaviva.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aquaviva Model 16
Ціни на Aquaviva Model 16 |
---|---|---|---|---|
Aquaviva Model 21 21 кВт | від 133 004 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquaviva Model 25 25 кВт | від 157 727 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquaviva Model 28 28 кВт | від 170 314 грн. | 1 пропозиція |