Тепловий насос ALTEK Pool 13 Inverter 13 кВт (2112859)
від 81 856 грн. Купити! Инверторный тепловой насос для бассейна Altek Pool 13 220VAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
ALTEK Pool 13 Inverter 13 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ALTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ALTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ALTEK Pool 13 Inverter
Ціни на ALTEK Pool 13 Inverter |
---|---|---|---|---|
ALTEK Pool 7 Inverter 6 кВт | від 47 974 грн. | 1 пропозиція | ||
ALTEK Pool 10 Inverter 9 кВт | від 49 773 грн. | 2 пропозиції | ||
ALTEK Pool 13 Inverter 13 кВт | від 81 856 грн. | 1 пропозиція | ||
ALTEK Pool 21 Inverter 20 кВт | від 135 565 грн. | 1 пропозиція | ||
ALTEK Pool 26 Inverter 25 кВт | від 179 154 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →