Тепловий насос ALTEK Pool 14 On/Off 14 кВт (2112865)
ALTEK Pool 14 On/Off 14 кВт |
|
Працює при температурах зовнішнього повітря до 0° С градусів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ALTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ALTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ALTEK Pool 14 On/Off
Ціни на ALTEK Pool 14 On/Off |
---|---|---|---|---|
ALTEK Pool 12 On/Off 11 кВт | від 58 281 грн. | 1 пропозиція | ||
ALTEK Pool 14 On/Off 14 кВт | від 71 324 грн. | 1 пропозиція | ||
ALTEK Pool 17 On/Off 17 кВт | від 83 843 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →