Дитячий велосипед Ardis Fold 20
Ardis Fold 20 -20 " |
|
Передній велоліхтар, насос.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardis Fold 20
Велосипед Ardis Fold 20" 15" FLD ST Fold 2023 Фіолетовий (08112- Ф ) | 6 630 грн. |
Велосипед Ardis Fold 20" 15" FLD ST Fold 2023 Червоний (08112- К ) | 6 630 грн. |
Велосипед складаний ARDIS FOLD 20" з кошиком Чорно-помаранчевий | 6 094 грн. |
Модификації Ardis Fold 20
Ціни на Ardis Fold 20 |
---|---|---|---|---|
Ardis Fold 24 | від 6 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Ardis Fold 20 | від 6 630 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →