Дитячий велосипед Corso Connect 20
Фото 11 |
Corso Connect 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Connect 20
Усі ціни 18 →Магнієвий двоколісний велосипед Corso Connect MG-20625 Синій 138665 | 5 626 грн. |
Велосипед 20" дюймів 2-х колісний Corso «CONNECT» MG-20472 МАГНІЄВА РАМА, | 5 999 грн. |
Магнієвий двоколісний велосипед із дод. колесами Corso Connect MG-20557 Ро | 5 774 грн. |
Магнієвий двоколісний велосипед із дод. колесами Corso Connect MG-20115 Си | 5 774 грн. |
Магнієвий двоколісний велосипед із дод. колесами Corso Connect MG-20311 Ма | 5 774 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Corso Connect 20
Ціни на Corso Connect 20 |
---|---|---|---|---|
Corso Connect 14 | від 4 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Corso Connect 16 | від 4 914 грн. | 6 пропозицій | ||
Corso Connect 20 | від 5 626 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →