Дитячий велосипед Corso Revolt 20
Фото 4 |
Corso Revolt 20 |
|
Може комплектуватися додатковими (бічними) колесами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Revolt 20
Усі ціни 34 →Магнієвий двоколісний велосипед Corso Revolt MG-20967 Сірий 138669 | 5 626 грн. |
Велосипед 20" дюймів 2-х колісний Corso «CONNECT» MG-20118 МАГНІЄВА РАМА, | 5 999 грн. |
Магнієвий двоколісний велосипед Corso Revolt MG-20920 Помаранчевий 138668 | 5 626 грн. |
Магнієвий двоколісний велосипед Corso Revolt MG-20118 Чорний з зеленим 139 | 5 626 грн. |
Магнієвий двоколісний велосипед із дод. колесами Corso Revolt MG-20405 Чор | 5 774 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Corso Revolt 20
Ціни на Corso Revolt 20 |
---|---|---|---|---|
Corso Revolt 16 | від 4 289 грн. | 51 пропозиція | ||
Corso Revolt 18 | від 4 748 грн. | 30 пропозицій | ||
Corso Revolt 20 | від 5 626 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →