Відеокарта Arktek Radeon R5 230 AKR230D3S2GL1
Фото 4 |
Arktek Radeon R5 230 AKR230D3S2GL1 1 ГБ / 625 МГц2 ГБ / 625 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arktek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arktek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arktek Radeon R5 230 AKR230D3S2GL1
Усі ціни 9 →ВИДЕОКАРТА ARKTEK R5 230 2GB DDR3 64-bit HDMI/DVI/VGA AKR230D3S2GL1 | 1 349 грн. |
ARKTEK PCI-Ex Radeon R5 230 2GB GDDR3 (64bit) (625/1000) (DVI, VGA, HDMI) | 1 499 грн. |
Відеокарта Arktek PCI-Ex Radeon R5 230 2GB GDDR3 (64bit) (AKR230D3S2GL1) | 1 356 грн. |
ARKTEK Radeon R5 230 2 GB (AKR230D3S2GL1) AKR230D3S2GL1 | 1 394 грн. |
Відеокарта Arktek PCI-Ex Radeon R5 230 2GB GDDR3 (64bit) (625/1000) (DVI, | 1 349 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Arktek Radeon R5 230 AKR230D3S2GL1
Ціни на Arktek Radeon R5 230 AKR230D3S2GL1 |
---|---|---|---|---|
Arktek Radeon R5 230 AKR230D3S1GL1 | від 1 186 грн. | 4 пропозиції | ||
Arktek Radeon R5 230 AKR230D3S2GL1 | від 1 349 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →