Персональний комп'ютер Artline WorkStation W54 W54v03
Фото 20 | від 38 973 до 41 699 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Ryzen 5, 3600, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Quadro P2200, 5 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W54 12
Характеристики
Artline WorkStation W54 W54v03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W54 W54v03
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W54v03 | 40 299 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W54 (W54v03) | 40 299 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W54 (W54v03) | 40 487 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W54 (W54v03) | 40 108 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W54 (W54v03) W54v03 | 40 299 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо