Logitech G Pro X Superlight
Відео 39Фото 14 |
Logitech G Pro X Superlight |
|
Просунута ігрова мишка для професійного кіберспорту. Для підключення до комп'ютера девайс використовує бездротову технологію LIGHTSPEED, яка забезпечує частоту опитування на рівні 1000 ГГц. Час відгуку становить всього 1 мс. Оптичний сенсор HERO 25k забезпечує роздільну здатність в діапазоні 100 – 25600 DPI, що дозволяє курсору мишки швидко переміщатися по екрану абсолютно будь-якого розміру.
Головною гордістю гаджета є мінімальна вага. Комп'ютерна миша Logitech G Pro X Superlight важить якихось 63 Г. Модель відчувається буквально невагомою, що може стати вирішальною перевагою в багатьох ситуаціях, коли потрібно швидко і точно маніпулювати девайсом. На відміну від інших версій мишок серії Pro в конструкції даної моделі використаний нековзний пластик Touch. Вбудований акумулятор забезпечує до 70 годин автономного використання гаджета, при цьому він може заряджатися як по бездротовій технології Powerplay, так і за допомогою кабелю. Підстава мишки оснащено тефлоновими накладками, завдяки чому девайс буде легко ковзати по поверхні будь-якого килимка. Швидкість пересування гаджета може досягати 10 м/с.це стильна і практична комп'ютерна миша, яка розроблена під потреби професійного геймінгу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G Pro X Superlight
Усі ціни 180 →Logitech G Pro X SUPERLIGHT (910-005880) Black 910-005880 | 5 399 грн. |
Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless Black 910-005880 | 5 399 грн. |
Ігрова миша Logitech G Pro X Superlight (Black) 910-005880 | 5 399 грн. |
Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless Black (910-005880) | 4 189 грн. |
Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless White (910-005942) | 4 400 грн. |
2 1 1 8 |
Єдиний мінус це наклейки! Через 2-3 місяці під великим пальцем клей весь витік та клеївся до клавіш та руки, не дуже комфортно. Купувавши на розетці, товстіші, але більш комфортні у використанні. Миша гарна, заряд тримає достатньо, легка, лежить у руці гарно! Стандартні наклейки проти ковзання. Егор «Holdme» Гузев: користуюся Logitech G Pro X Superlight кілька місяців |
промені ме 4 зачекайте і не страждайте вага, забарвлення сенсор, ціна |
Форма, час роботи, вага, купив за 100 $ Трохи гучна Spaider: користуюся Logitech G Pro X Superlight менше місяця |