Персональний комп'ютер Artline WorkStation W76 W76v02
Фото 34 | від 60 364 до 67 965 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Ryzen 9, 5900X, 3.7 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:GeForce RTX 3060 Ti, 8 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W76 30
Характеристики
Artline WorkStation W76 W76v02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W76 W76v02
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W76v02 | 61 230 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W76 (W76v02) | 61 230 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W76 (W76v02) | 60 940 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W76 (W76v02) | 60 364 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W76 (W76v02) W76v02 | 61 230 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо