Персональний комп'ютер Artline Business B41 B41v01
Фото 6 | від 8 229 до 10 502 грн. Порівняти ціни 27 →Проц:Athlon, 200GE, 3.2 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:Radeon Vega 3 Накопичувач:120 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B41 4
Характеристики
Artline Business B41 B41v01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B41 B41v01
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B41v01 | 8 349 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B41 (B41v01) | 8 349 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B41 (B41v01Win) | 9 507 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B41 (B41v01Win) | 9 418 грн. |
Десктоп Artline Business (B41v01) | 8 373 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо