Hator Rockfall 2 Mecha Orange Switch
Відео 7Фото 23 |
Hator Rockfall 2 Mecha Orange Switch |
|
Повнорозмірна механічна клавіатура Rockfall 2 Mecha представлена на ринку в 2023 році. В оновленій версії встановлено високоякісні свічки Aurum у лінійній модифікації Orange. Це просунуті перемикачі з позолоченими контактами та ручним мастилом. На великих кнопках передбачені малошумні стабілізатори. Кнопка Space оснащена додатковим шумоізолюючим вкладишем. Геймерська механічна клавіатура Hator Rockfall 2 Mecha Orange Switch має два шари пінки EVA, що відчутно знижує звук і вібрацію при активному використанні розкладки.
Щоб збільшити жорсткість кейборда, як верхню накладку використовується алюмінієва пластина. Для підвищення стійкості на столі нижня кришка використовує збільшену кількість прогумованих вставок. Підключення шнура є знімним через порт USB C. Заводський з'єднувальний провід має довжину 1,8 м. Ця модель вміє ефективно працювати з макрокомандами, а завдяки внутрішній пам'яті в профілі можна швидко зберігати макроси будь-якої складності. Доступна підтримка N-KRO, що дозволяє одночасно натискати величезну кількість кнопок. Цей кейборд можна замовити з перемикачами Indigo. Забарвлення корпусу може бути чорним і білим.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hator.
Купити Hator Rockfall 2 Mecha Orange Switch
Усі ціни 119 →HATOR Rockfall 2 Mecha Orange (HTK-711) White HTK-711 | 2 499 грн. |
Клавіатура HATOR Rockfall 2 Mecha Orange USB Black (HTK-710) HTK-710 | 2 499 грн. |
HATOR Rockfall 2 Mecha orange white (HTK-711) | 2 400 грн. |
Клавіатура ігрова Hator Rockfall 2 Mecha orange (HTK-710) black | 2 499 грн. |
Клавіатура Hator Rockfall 2 Mecha Orange White (HTK-711) | 2 499 грн. |