Неттоп Asus Mini PC PB63 PB63-B3014MH (90MS02R1-M000E0)
від 22 716 до 30 056 грн. Порівняти ціни 21 →Проц:Core i3, 13100, 3.4 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:256 ГБ ОС:DOS |
Модифікації Asus Mini PC PB63 2
Характеристики
Asus Mini PC PB63 PB63-B3014MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Mini PC PB63 PB63-B3014MH
Колір:
Сортувати
Неттоп ASUS PB63-B3014MH (90MS02R1-M000E0) | 22 843 грн. |
Неттоп ASUS PB63-B3014MH MFF (90MS02R1-M000E0) 90MS02R1-M000E0 | 22 716 грн. |
Неттоп ASUS PB63-B3014MH MFF, Intel i3-13100, 8GB, F256GB, UMA, WiFi, без | 23 927 грн. |
Неттоп ASUS PB63-B3014MH (90MS02R1-M000E0) | 22 843 грн. |
Комп'ютер ASUS PB63-B3014MH MFF / i3-13100, 8GB, F256GB, WiFi (90MS02R1-M0 | 23 873 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Рекомендуємо