Ігровий смартфон Asus ROG Phone 8 Pro 1 ТБ / 24 ГБ
Відео 12Фото 6 |
Asus ROG Phone 8 Pro 1 ТБ / 24 ГБ
2024 рікROGігровийфлагмангарний звук165 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargebypass chargeстереоHi-ResUFS 4.0Wi-Fi 7LTPO
Екран:6.78 ", 2448х1080, 395 ppi, 165 Гц
Пам'ять:1024 ГБ, ОЗП 24 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 3
Камера:3 модулі, 50 МП, + 13 МП, та 32 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:5500 мАгод
Вага:225 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Asus ROG Phone 8 Pro 1 ТБ / 24 ГБ
Asus ROG Phone 8 Pro 24/1TB Phantom Black mj-062959Екран (6.78", AMOLED, 2400x1080) / Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (1 x 3.3 ГГц + 3 x 3.15 ГГц + 2 x 2.96 ГГц + 2 x 2.26 ГГц) / потрійна основна камера: 50 Мп + 32 Мп + 13 Мп, фронтальна 32 Мп / RAM 24 ГБ / 1 ТБ вбудованої пам'яті / 3G / LTE / 5G / GPS / підтримка 2х SIM-карт (Nano-SIM) / Android 14 (ROG UI) / 5500 мА * год Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 68 256 грн. |
Asus ROG Phone 8 Pro 24/1Tb Phantom Black | 58 999 грн. |
Смартфон Asus ROG Phone 8 Pro 24/1TB Phantom Black EU | 64 149 грн. |
Серія Asus ROG (геймерські)
від 34 799 грн.
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP58, зарядка: fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 5 462 грн.
для стрімінгу, Full HD (1080p), фокусування автоматична, шумодав, нічна зйомка, кріплення на монітор
від 29 803 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 5 168 грн.
для стрімінгу, Full HD (1080p), фокусування автоматична, шумодав, нічна зйомка, кріплення на монітор
від 29 950 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 25 530 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 22 664 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 18 971 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 24 423 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 58 999 грн.
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 1024 ГБ, ОЗП 24 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP58, зарядка: fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 38 770 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 28 499 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 24 303 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 25 999 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 23 999 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 23 806 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 22 926 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 24 881 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 18 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 46 999 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 18 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 28 355 грн.
ігровий, 5G, 6.59 ", 391 ppi, 144 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 240 г
Відеоогляди
ROG Phone 8 Pro : The Mature Gaming Phone !
3 лютого 2024107 337 переглядів
ASUS ROG Phone 8 Pro: Mainstream gamer
7 березня 202416 106 переглядів
Asus ROG Phone 8 Pro Unboxing!
9 січня 20241 255 746 переглядів
ROG Phone 8 Pro: ASUS Fixed It!
9 січня 2024271 375 переглядів
A Creator's Gaming Phone - ROG Phone 8 Pro & Tessen Android Controller (ASMR Unboxing)
7 березня 2024346 600 переглядів
ROG Phone 8 Pro FULL REVIEW - Should You Buy?
16 січня 202494 227 переглядів
ASUS ROG Phone 8 Pro - MORE Than a Gaming Phone!
18 січня 202434 837 переглядів
ROG PHONE 8 PRO - GAMING BEAST!
7 березня 2024147 713 переглядів
ASUS ROG Phone 8 Pro Review
7 березня 20247 220 переглядів
Asus ROG Phone 8 Pro review
16 січня 2024163 257 переглядів
The Super Gaming Smartphone - ROG Phone 8 Pro
27 січня 20242 571 038 переглядів
ROG Phone 8 Pro - Official unboxing video | ROG
9 січня 2024278 985 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Asus ROG Phone 8 Pro
Ціни на Asus ROG Phone 8 Pro |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Phone 8 Pro 256 ГБ / 12 ГБ | від 34 668 грн. | 1 пропозиція | ||
Asus ROG Phone 8 Pro 512 ГБ / 16 ГБ | від 34 799 грн. | 35 пропозицій | ||
Asus ROG Phone 8 Pro 1 ТБ / 24 ГБ | від 58 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 32 270 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 999 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 617 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 20 550 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 690 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 520 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 26 017 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г