Смартфон Asus Zenfone 9 256 ГБ / 16 ГБ
Відео 30Фото 7 |
Asus Zenfone 9 256 ГБ / 16 ГБ
2022 рікZenfone (топ)камерафонхороша автономність120 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeстереоUFS 3.1Wi-Fi 6E
Екран:5.9 ", 2400x1080 (20:9), 446 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Snapdragon 8+ Gen 1
Камера:2 модулі, 50 МП, + 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4300 мАгод
Вага:169 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Asus Zenfone 9 256 ГБ / 16 ГБ
Усі ціни 16 →Смартфон Asus Zenfone 9 16/256GB Midnight Black | 31 330 грн. |
Asus Zenfone 9 16/256Gb Midnight Black | 30 811 грн. |
Смартфон Asus Zenfone 9 16/256GB Midnight Black | 30 756 грн. |
Смартфон Asus Zenfone 9 16/256GB Midnight Black | 30 888 грн. |
Asus Zenfone 9 16/256GB Midnight Black 10647 | 27 240 грн. |
ще 11 пропозицій
розмір, дизайн, стабілізація основної камери, загальна якість. сенсори середнього рівня, погана зйомка в умовах недостатнього освітлення, ненажерливий ЦПУ, датчик відбитків збоку під великим пальцем, бідний UI від ASUS Dmitry Bogart: користуюся Asus Zenfone 9 256GB/12GB менше місяця
То ти виебуеся
Та в нього взагалі не факт що є цей смартфон) Тому що описує навіть ті функції (зйомка hrd10), яких в ньому немає
Свого плеєра так-то немає в більшості смартфонів на Android, це навпаки хуавей напхали свого хламу, не питаючи у користувача, чи потрібно воно йому. Може йому подобається свій плеєр? Стосовно автономності - вона максимально можлива для цього об'єму батареї. Не знаю, як там зенфон 9, але мій 8 без проблем тримає весь день. Зрозуміло, якщо грати в ігри - можна його "положити" і за кілька годин. Але хто бере компактні телефони для ігор?) Та і в що грати? В донатні ферми і гріндилки?
У кіберспортивні дисципліни, платні портовані ігри з пк, варіантів трохи але є |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Asus Zenfone 9
Ціни на Asus Zenfone 9 |
---|---|---|---|---|
Asus Zenfone 9 128 ГБ / 8 ГБ | від 20 499 грн. | 22 пропозиції | ||
Asus Zenfone 9 256 ГБ / 8 ГБ | від 19 640 грн. | 18 пропозицій | ||
Asus Zenfone 9 256 ГБ / 12 ГБ | від 30 887 грн. | 18 пропозицій | ||
Asus Zenfone 9 256 ГБ / 16 ГБ | від 27 240 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Дуже бідна оболонка від Асуса, немає навіть свого плеєра. Режимів зйомки теж небагато для програми за замовчуванням, сильно милить фото. Постійно промахується із балансом білого. Можна знімати відео у H.265 HDR10+, виглядає чудово, але мало не дотягує до iPhone 11 Pro (3 роки тому випущений). Стабілізація відмінна при зйомці відео в FullHD 30 FPS HDR10+ та максимальна стабілізація.
Екран чудовий, яскравий, можна дивитися HDR контент. Матриця від Соні головна та інші - дуже середні.
За інтерфейсом: після Хуавея все виглядає дуже бідно. Дуже. Меню, базові програми. Дуже сильно жере акумулятор. Бракує на день там, де хуавей р30 та р20 тримали без проблем. Немає бездротової зарядки, тому доведеться протягом дня постійно встромляти шнур зарядки. Ще сподобалася острівна камера фронтальна, чубчика немає, на щастя. Якщо ви хочете комапктний дизайн та чудові фото, беріть айфон 13 міні.
Коли кладеш телефон у кишеню, торкнешся сенсора відбитка на бічній грані і телефон у кишені починає жити свого життя, творить якусь дичину.
Привезли із Європи 256Гб/8Гб, чорний за 33 тис грн (850 євро)