Твердопаливний котел Attack FS 5DA 45 кВт
![]() | Очікується у продажу Джерело енергії: твердопаливний; Розміщення: підлоговий; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Площа опалення (м²): 360; Корисна потужність (кВт): 45; Макс. t теплоносія (°С): 95; КПД (%): 82; Камера згоряння: відкрита (димохідний); Розмір топки: Габарити (мм): 1023x500x725; Вага (кг): 350 |
Attack FS 5DA 45 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:45 кВт, площа ~ 360 м²
Камера згоряння:відкрита
Терморегулятор купується окремо.
Всі характеристики
Характеристики FS 5DA
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Attack 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Attack.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Attack FS 5DA
| Ціни на Attack FS 5DA |
|---|---|---|---|---|
| Attack FS 3DA 23 кВт | від 75 843 грн. | 1 пропозиція | ||
| Attack FS 6DA 56 кВт | від 90 999 грн. | 2 пропозиції | ||
| Attack FS 7DA 67 кВт | від 94 639 грн. | 2 пропозиції | ||