Стабілізатор напруги Elim GW-500 0.5 кВА
Elim GW-500 0.5 кВА
Тип:релейний
Потужність:0.5 кВА
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Elim GW-500 0.5 кВА
Стабилизатор напряжения Elim-Украина GW-500 | 1 886 грн. |
Стабілізатор напруги Elim-Україна GW-500 | 2 160 грн. |
Стабилизатор напряжения GreenWatt GW-500 | 1 850 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Elim GW-500:
- Довжина мережевого кабелю — 1.35 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →