Тепловий насос AUX ACHP-H14/4R3HA 14 кВт
Товар застарів 172 720 грн. Джерело: повітря-вода; Призначення: опалення та ГВП; Комплектація: гідромодуль; зовнішній блок; Режим роботи: нагрівання та охолодження; Макс. теплова потужність: 14.5; Макс. потужність охолодження: 13.6; Потужність споживання (нагрів) (кВт): 3.08; Потужність споживання (охолодження): 3.78 |
AUX ACHP-H14/4R3HA 14 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AUX ACHP-H14/4R3HA
Ціни на AUX ACHP-H14/4R3HA |
---|---|---|---|---|
AUX ACHP-H04/4R3HA 4 кВт | від 234 000 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ACHP-H06/4R3HA 6 кВт | від 238 000 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ACHP-H08/4R3HA 8 кВт | від 241 000 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ACHP-H10/4R3HA 10 кВт | від 245 000 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ACHP-H12/4R3HA 12 кВт | від 273 000 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ACHP-H16/4R3HA 16 кВт | від 276 000 грн. | 1 пропозиція |