Тепловий насос AUX ACHP-H08/4R3HA 8 кВт
241 000 грн. Купити! Тепловий насос повітря-вода AUX Heat Pump ACHP-H08 / 4R3HAClimatehall.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
AUX ACHP-H08/4R3HA 8 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AUX ACHP-H08/4R3HA
Ціни на AUX ACHP-H08/4R3HA |
---|---|---|---|---|
AUX ACHP-H04/4R3HA 4 кВт | від 234 000 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ACHP-H06/4R3HA 6 кВт | від 238 000 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ACHP-H08/4R3HA 8 кВт | від 241 000 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ACHP-H10/4R3HA 10 кВт | від 245 000 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ACHP-H12/4R3HA 12 кВт | від 273 000 грн. | 1 пропозиція | ||
AUX ACHP-H16/4R3HA 16 кВт | від 276 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →